Zabiegi już od 199 zł!

Zapraszamy

Ile to kosztuje?

Lifting twarzy może kosztować od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Nie jest to tani zabieg jednak efekty jakie dzięki temu uzyskujemy wymagają takich kosztów. Skonsultuj się z wybranym lekarzem i zapytaj go o ważne dla Ciebie szczegóły.

www.firmy.net

Medycyna estetyczna

Nowoczesne metody poprawiania niedoskonałości urody pozwalają także na stosowanie nieinwazyjnych technik – bez użycia skalpela również można skorygować to, co powoduje u pacjentów specjalistycznych gabinetów poczucie niezadowolenia. Współcześnie medycyna estetyczna stawia sobie za cel przede wszystkim opracowywanie metod zatrzymywania procesów starzenia się oraz niwelowania ich skutków na dłużej. Z wiekiem ludzka skóra traci swoje naturalne zdolności szybkiej regeneracji, dlatego poprzez odpowiednio dobrane zabiegi można wpływać na komórki tworzące tkanki stymulująco, tak by przynajmniej opóźnić starzenie się komórek.

Jak tego dokonać? Ważne jest dostarczenie skórze odpowiednich substancji, które zatrzymują postępujące starzenie się skóry już na poziomie komórkowym. Oprócz zdrowego trybu życia i właściwej diety, bogatej w substancje mineralne i witaminy (szczególnie A, D, E i C) można stosować także dobrej jakości kremy.Medycyna estetyczna Wrocław

Substancją szczególnie istotną dla skóry, która ma ogromne znaczenie dla zachowania młodego wyglądu, jest kwas hialuronowy – odpowiada od za utrzymywanie wody w komórkach, a więc także za nawilżenie skóry i jej odpowiednie napięcie. Spadek jego ilości w tkankach skóry sprawia, że skóra „opada”, tworząc w okolicy żuchwy brzydkie zgrubienia. Twarz wydaje się wyciągnięta, ociężała i nabrzmiała oraz chronicznie zmęczona. Aby zniwelować te efekty warto wybrać iniekcję kwasu – medycyna estetyczna oprócz preparatów do smarowania oferuje również krótki, intensywny zabieg polegający na podaniu kwasu hialuronowego bezpośrednio do skóry.

Gabinety Medycyna Estetyczna Wrocław – sprawdź, jakie zabiegi możesz wybrać, by zapewnić swojej twarzy przywrócenie młodego wyglądu.

Kontakt:

Klinika Krzyżanowskiego
ul. Bystrzycka 251
00-819 Warszawa
tel. +48 22 954 23 96