Zabiegi już od 199 zł!

Zapraszamy

Ile to kosztuje?

Lifting twarzy może kosztować od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Nie jest to tani zabieg jednak efekty jakie dzięki temu uzyskujemy wymagają takich kosztów. Skonsultuj się z wybranym lekarzem i zapytaj go o ważne dla Ciebie szczegóły.

www.firmy.net

Botox

Jedną z najbardziej widocznych i najbardziej znienawidzonych przez ludzi oznak starzenia się skóry jest powstawanie zmarszczek. Z wiekiem skóra staje się mniej elastyczna i jędrna. Duża aktywność mięśni mimicznych twarzy sprawia, że mięśnie – a z nimi i skóra – zaczynają się nieco osuwać. Mniejsze napięcie skóry – spowodowane ubywaniem kolagenu i kwasu hialuronowego – to kolejne przyczyny powstawania zmarszczek.

Zmarszczki powstające wskutek aktywności mięśni twarzy można zmniejszać – przez podanie specjalnego preparatu toksyny botulinowej. Wielu osobom botox kojarzy się z nieudanymi próbami poprawy swojego wyglądu, podejmowanymi przez gwiazdy ekranu. Współcześnie jednak wykorzystanie botoksu na cele medycyny estetycznej jest poprzedzone dokładnym wywiadem lekarskim. Dzięki temu można dobrać dla pacjenta najlepszą metodę podania.Botox Wrocław

Aby zagwarantować dobre efekty i nie spowodować niepożądanych rezultatów, botox jest podawany na czole, u nasady nosa i na skroniach w postaci iniekcji ściśle dobranej dawki. Zależnie od uwarunkowań danej osoby efekty utrzymują się przez kilka miesięcy nawet do roku. Podanie botoksu powoduje czasowe porażenie mięśnia i zaburzenie przekazywania impulsów nerwowych odpowiadających za napinanie mięśni. Zmarszczki zostają wówczas wygładzone oraz nie pogłębiają się.

Specjalistyczne gabinety medycyny estetycznej Botox Wrocław oferują atrakcyjny zakres usług.

Kontakt:

Klinika Krzyżanowskiego
ul. Bystrzycka 251
00-819 Warszawa
tel. +48 22 954 23 96